Badania USG stawów biodrowych u noworodków

Poradnia Preluksacyjna oferuje kompleksowe, bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne badania stawów biodrowych noworodków i niemowląt oraz leczenie wykrytych wad.
Działamy od 20 lat pod hasłem „Zdążyć przed kalectwem”. Oznacza to ponad 150 tysięcy wykonanych badań, zdobywane przez lata doświadczenie oraz zaufanie rodziców i lekarzy odpowiedzialnych za zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci. Od początku działalności pracujemy w tym samych , sprawdzonym i uzupełniającym się nawzajem zespole:
  • dr Mirosław Kozak – specjalista ortopeda i traumatolog – prowadzi badania przesiewowe i leczenie dzieci , u których wykryto wady
  • dr Hanna Rozmysłowicz – pediatra, specjalista radiologii dziecięcej
  • dr Wiesława Czarra-Głowacka – specjalista chirurgii dziecięcej
Nasz zespół prowadzi badania przesiewowe udzielając jednocześnie porad profilaktycznych i służąc radami rodzicom maluchów.
Od początku działalności dbamy o dobre warunki i bezpieczeństwo małych pacjentów. Nasza poradnia jest całkowicie oddzielona od pozostałych poradni. Posiadamy osobne wejście, poczekalnię sanitariaty oraz własna rejestrację na określone godziny aby uniknąć tłoku. Gwarantuje to brak kontaktów z innymi pacjentami. W obecnej sytuacji pandemii COVID-19 jest to ogromnym atutem, dającym poczucie bezpieczeństwa maluchom i ich rodzicom. Dla nas to podstawowy standard od początku pracy poradni, jeszcze sprzed czasów pandemii.
Aby dać dzieciom szansę na wczesne wykrycie wady i szybkie rozpoczęcie leczenia zwracamy się do rodziców z apelem: badanie należy wykonać przed upływem 6 tygodnia życia dziecka aby zdążyć przed kalectwem.


Więcej informacji i rejestracja online: Poradnia Preluksacyjna

USG stawów biodrowych u noworodków